facebook
Baner Pasze dla Koni

Pasze dla Koni

 

Układ pokarmowy koni jest bardzo skomplikowany, jednak ich żywienie wcale nie musi takie być. Oddając brzuch Twojego wierzchowca w Moje ręce, możesz być niemal pewny że zajmę się nim w profesjonalny sposób. Pasze, których używam są nie tylko poparte wieloletnimi badaniami naukowymi, ale także łatwo przyjmowane przez konie dzięki wyselekcjonowanym składnikom i pysznym smaku. Proponujemy również przebadanie Twojego konia dzięki współpracy z firmą HippoVet+, która zajmuje się badaniem masy ciała sprawdzeniem krwi czy włosów konia, celem jak najlepszego dobrania diety. Proponowana przez nas dieta bierze pod uwagę wiek oraz rasę wierzchowca, jak również jego kondycję, czy plany startowe. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale które przy odpowiednim doborze diety będą procentować w jakości i wydajności wykonywanej przez Twojego konia pracy. Najważniejsze, indywidualne podejście gwarantuje sukces w jego żywieniu. Współpracuję z różnymi producentami pasz m.in: St.HippolytEqui Nuba, Hartog, Pavo, Eggersmann jak również produktów Keralit czy lizawek dla koni Horslyx. Ciągle rozwijam swoją ofertę o kolejnych producentów pasz i suplementów dla koni. Dowóz na terenie Poznania GRATIS!

 

Cennik pasz i suplementów oferowanych przez firmę Piękny Konik:

Cennik pasz i suplementów St Hippolyt Poznań

Cennik pasz i suplementów St Hippolyt Poznań (z dodatkowym opisem)

Cennik pasz i suplementów Nuba Equi Poznań

Cennik pasz i suplementów Nuba Equi Poznań
(z dodatkowym opisem)

Cennik pasz i suplementów Hartog Poznań

Cennik pasz i suplementów Pavo Poznań

Cennik pasz i suplementów Eggersmann Poznań

 

 

Zapraszam do składania zamówień mailowo: info@pieknykonik.pl lub telefonicznie: 512 089 844

Obsługuję osoby prywatne posiadające własne konie, jak również całe stajnie z okolic Poznania i nie tylko.

Dowóz na terenie Poznania GRATIS, okolice Poznania do uzgodnienia. Możliwość wysyłki pasz i suplementów kurierem (dodatkowo płatna)

 

 

    Pasze Eggersmann Poznań

  lizawki dla koni Horslyx Poznań

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie.

 

 

Aktualności

Kontakt

Firma:
Piękny Konik
:
Joanna Stołowska
Adres:
os. Orła Białego, nr 8, lok. 16
:
61-251 Poznań
NIP:
782-28-12-466
REGON:
380196589
Telefon:
+48 512 089 844
E-mail:
info@pieknykonik.pl