facebook
Baner Pasze dla Koni

Pasze dla Koni

 

Układ pokarmowy koni jest bardzo skomplikowany, jednak ich żywienie wcale nie musi takie być. Oddając brzuch Twojego wierzchowca w Moje ręce, możesz być niemal pewny że zajmę się nim w profesjonalny sposób. Pasze, których używam są nie tylko poparte wieloletnimi badaniami naukowymi, ale także łatwo przyjmowane przez konie dzięki wyselekcjonowanym składnikom i pysznym smaku. Proponujemy również przebadanie Twojego konia dzięki współpracy z firmą HippoVet+, która zajmuje się badaniem masy ciała sprawdzeniem krwi czy włosów konia, celem jak najlepszego dobrania diety. Proponowana przez nas dieta bierze pod uwagę wiek oraz rasę wierzchowca, jak również jego kondycję, czy plany startowe. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale które przy odpowiednim doborze diety będą procentować w jakości i wydajności wykonywanej przez Twojego konia pracy. Najważniejsze, indywidualne podejście gwarantuje sukces w jego żywieniu. Współpracuję z różnymi producentami pasz m.in: St.HippolytEqui Nuba, Hartog, Pavo, Eggersmann, Sukces jak również produktów Keralit czy lizawek dla koni Horslyx. Ciągle rozwijam swoją ofertę o kolejnych producentów pasz i suplementów dla koni. Dowóz na terenie Poznania i okolic Paszowozem GRATIS!

 

Cennik pasz St Hippolyt Poznań

Cennik pasz Nuba Equi Poznań 

Cennik pasz Eggersmann Poznań 

Cennik pasz Sukces Poznań

 

Zapraszam do składania zamówień telefonicznie: 512 089 844 lub poprzez wiadomość prywatną na profilu Piękny Konik na Facebooku

 

Oferuję regularne dostarczanie pasz GRATIS tzw. Paszowóz do Poznania i okolic po stałej trasie obejmującej wiele miejscowości. Więcej szczegółów zapraszamy na Profil Piękny Konik na Instagramie.

Możliwość wysyłki pasz i suplementów kurierem (dodatkowo płatna)

Dostarczamy paszę do stajni, domów, firm jak również na zawody. Obsługuję osoby prywatne posiadające własne konie, jak również całe stajnie z okolic Poznania i nie tylko.

 

 

Sukces logo 

    Pasze Eggersmann Poznań

  lizawki dla koni Horslyx Poznań

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie.

 

 

Aktualności

Kontakt

Firma:
Piękny Konik
:
Joanna Stołowska
Adres:
os. Orła Białego, nr 8, lok. 16
:
61-251 Poznań
NIP:
782-28-12-466
REGON:
380196589
Telefon:
+48 512 089 844
E-mail:
info@pieknykonik.pl